Компліменти хлопцю простими словами

У нас ви знайдете добірку самих красивих компліментів хлопцю простими словами. Слова від душі завжди виділяються із загальної маси, у нас є що обрати.

Я так збуджена. Як від чого? Від того, що ти дивишся на мене таким гарячим поглядом!

Тебе неможливо забути. Постійно хочеться бачити тебе.

Твій сміх незвичайний. Він не тільки якийсь особливий, але і заразливий.

Мій довгоочікуваний принц з казки, мій найулюбленіший, єдиний і бажаний, мені в житті дуже пощастило, що я зустріла тебе. Ти ніжний, добрий і уважний. Кожна хвилина, проведена з тобою, для мене нагорода. Я люблю тебе, і не соромлюся першою зізнатися в своїх почуттях. Будь завжди таким красивим, сильним, ніжним. Нехай тобі у всьому, завжди щастить, хай удача супроводжує тебе на кожному кроці, нехай мрія завжди збувається, а моя любов буде надійним оберегом для тебе.

Я пишаюся тобою, гаряче люблю і завжди тебе підтримаю у всьому. Твій творчий розум допоможе тобі в вигадуванні нових ідей і рішень.

Ти для мене – опора і надія, ти зробив дуже багато, і впевнена – зробиш ще більше. Не тільки я, але і всі, хто знаходиться поруч з тобою, знаю тебе як справжнього чоловіка.

Просто не можу зупинитися, щоб комусь не розповісти про твою щедрості (турботі, якостях).

Я завжди здогадувалася, що у тебе золоті руки. Я вірю в тебе і в твої здібності.

Ти вгадуєш все, про що я думаю, немов читаєш мої думки.

Ти став для мене одурманюючих ароматом весняного ранку. Ти став для мене поривом гарячого літнього вітру. Ти став для мене заспокійливим шелестінням осіннього листя. Ти став для мене сенсом життя!

На вас так і хочеться дивитися нескінченно, як на водоспад або бухгалтера, що видає зарплату … Ви мені дуже симпатичні !!

У тебе нескінченно багато чоловічої чарівності! Якби ми були на полі бою, противники здалися б після перших переговорів.

Навіть якщо це проти всіх правил, які я знаю, але нічого не можу вдіяти з собою. Побачивши тебе, з кожним разом все більше і більше закохуюся.

Коли ти поруч, я відчуваю себе справжньою королевою.

Я готова для тебе перевернути весь світ з ніг на голову, аби ти був щасливий!

Своїм прикладом ти спонукуєш всіх до самовдосконалення. Ти доводиш іншим, що ідеал може стати ще краще.

Мені здається, в тебе склалися мужність, вірність і сталь! Ти самий справжній – в тобі ні краплі брехні, ні краплі фальші!