Оригінальні компліменти чоловіку своїми словами, до сліз

У нас ви знайдете добірку самих красивих компліментів чоловіку своїми словами, до сліз. Слова від душі завжди виділяються із загальної маси, у нас є що обрати.

Ти такий принциповий, чесний і справедливий на роботі. Це заслуговує на повагу.

Ти мій ідеал!

Один ти здатний мене розсмішити, примусити щось робити проти своєї волі і залишити нудьгувати вдома. Негідник!

Ти дивовижний хлопець! Здатний спровокувати будь-яку дівчину зробити тобі комплімент! 25

Твої руки я відчуваю на своєму тілі до сих пір …

Ти вгадуєш всі мої бажання, немов чарівник.

Я вдячна тобі за твій спокій і витримку, коли я роблю якусь дурницю.

Навіть через стільки років спільного життя, тобі все одно вдається дивувати мене, пробуджуючи в мені бажання хвалити тебе ще більше.

Я люблю ті моменти, коли ти повертаєшся, але терпіти не можу проводжати тебе.

Наша любов скувала нас золотим ланцюгом, зв’язавши разом наші серця і життя. Якщо хтось, не дай бог, розірве ці ланцюги, то моє серце розлетиться на друзки як прозорий фарфор або розтане в вогні як м’яке золото.

Мені ще не доводилося бачити хлопця, який би з таким завзяттям робив (підстав потрібне). Тому навіть немає сумніву, що тобі буде супроводжувати успіх.

У тебе просто неймовірна харизма.

Ти моє щастя. Ти – мій межа мрій.

Ти бездоганний у всьому!

Мій улюблений, єдиний і бажаний, спасибі тобі за те, щоти є у мене. Найдобріші і найніжніші слова я посилаю тобі. Ти заслуговуєш всього найкращого. Я зізнаюся тобі, коханий, що мені з тобою казково пощастило. Ти такий добрий і ласкавий, мій кошеня. У тебе такий ангельський характер, що залишається тільки заздрити. Я люблю тебе, просто тому, що ти є. Раніше я була зовсім іншою, а любов до тебе зробила чудо. Тебе я називаю своїм ангелом – охоронцем, мій любий.

Поруч з тобою відчуття, що у житті смак м’яти і шоколаду!

Прошу, ніколи не припиняй сяяти. Ти – світло в тунелі, сонце на небі і вогник в віконці самої темної ночі.

Наша зустріч стала нашою щасливою долею, і зараз я хочу зізнатися, що не зможу жити далеко від тебе і твоєї палкої любові. Я чекаю на зустріч, приходь …

Раніше мені здавалося, що тільки в фільмах показують найкращих чоловіків. Тепер я знаю тебе і розумію як сильно помилялася. Найкращі живуть поруч з нами.