Щиросердечні компліменти жінці

У нас ви знайдете добірку щирих компліментів жінці у прозі, до сліз. Слова від душі завжди виділяються із загальної маси, у нас є що обрати.

Іноді ти буваєш несерйозною, немов маленька дівчинка, і мені це подобається. Адже тоді можна теж стати дитиною і трохи подуріти.

Твою красу неможливо не помітити. Це щось неймовірне, тому що вона не тільки радує мої очі, але і зігріває моє серце.

Я не можу приховати свого захоплення, коли дивлюся на тебе.

Мила, добра, ніжна і найкраща дівчина на світі, я такий радий, що ти у мене є. Про таку дівчині можна тільки мріяти. Зустрівши тебе, я зрозумів, що ти моя друга половинка. Я зроблю все, улюблена, аби ти була щаслива. Я обожнюю тебе, дихаю і живу тобою, моя принадність. Твоя посмішка дарує мені тепло, твої поцілунки приворожують мене. Ти гідна тільки захоплення, моя принцеса. Дай Бог тобі в усьому удачі і благополуччя. Нехай заповітна мрія обов’язково збудеться, а моя любов завжди оберігає тебе.

У тебе дуже чуттєвий погляд!

Все б віддав, щоб бути таким красивим, як ти, не дивлячись на те, що я чоловік!

Твоя посмішка – сонячний зайчик, твій сміх – дзвінкий дзвіночок, твій голос – чудова музика, а сама ти – ніжна фея з доброї казки!

Мені з тобою так легко, ти так надихати!

Ти не пробувала брати участь в конкурсах краси? Упевнений, зайняла б призове місце.

Ти нагадуєш мені Дюймовочку – мініатюрна, симпатична, дитя квітів і сонця!

Ти дуже приваблива!

У мене просто не вистачає слів, щоб описати тобі свої почуття.

Краса врятує світ, які старі, але милозвучності слова. Мені здається, що це відноситься до тебе, моя прекрасна принцеса. Ти найдобріша, найніжніша, найкрасивіша дівчина на світі. У тебе все моє щастя. Я люблю тебе з кожним днем ​​все сильніше. Ти мій ангел, моя мрія. Коли я з тобою, час пролітає миттєво, а коли ми в розлуці, час ледве-ледве тягнеться. Мені залишається тількисумувати за тобою, і з нетерпінням чекати. Моя любов до тебе не має кордонів, ти – мій ідеал, моя мрія.

Ти немов Богиня, що зійшла з небес на землю.

Ти мій прекрасний квіточку, твоя шкіра ніжна як пелюстки троянд.

Розум і краса несумісні – але ти виняток з правил.

Ти змушуєш мене виконувати подвиги. Заради тебе, я стаю краще.

Твій голос, немов музика, а риси обличчя, як пейзажі красот природи!