Гарні побажання в дорогу своїми словами, у прозі

У нас ви знайдете добірку гарних побажань в дорогу у прозі. Слова від душі завжди виділяються із загальної маси, у нас є що обрати.

Нехай все попутні події будуть тільки – приємними!

Дорога моя людина, ти їдеш. Моє хвилювання нехай не передається тобі. Я лише сумую про наш розставанні. Хочу побажати тобі в дорогу лише хорошого: добра, спокійних попутних машин, менше стресу. Нехай твій ангел-охоронець оберігає кожен метр твого шляху!

Нехай навіть звернувши не туди, ти все-одно потрапив куди треба.

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

Ні цвяха, ні – жезла.

Нехай твій шлях успішно закінчиться до того, як тизахочеш спати.

Безпроблемною їзди!

Спокою тобі і терпіння. Тоді шлях сам стане щасливим!

Безаварійного тобі шляхи.

Так будуть з тобою обережність, пильність, терпіння, прозорливість і спокій!

Бажаю тобі в дорозі не втратити багаж, голову і самовладання, а якщо раптом втратиш шкарпетки, то їх ще можна купити)

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі я. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Хочу побажати відмінних попутників, нових знайомств і лише приємних вражень від майбутнього шляху. Дорога твоя хай принесе тільки краще. Іржаві цвяхи і жезли ДАІ нехай дістануться комусь іншому, а тобі лише приємні емоції і позитив!

Чарівної поїздки.

Бажаю не збитися зі шляху.

Нехай буде багато приводів дивитися вдалину з оптимізмом!

Нехай Бог береже тебе від бід!

Емоційного тобі комфорту.

Спокою тобі за кермом!

Теплої тобі траси!

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу у прозі

Будь-яка дорога – це неповторне пригода, а наскільки прекрасним і запам’ятовуючим воно буде, залежить тільки від тебе. Бажаю тобі взяти з собою хороші спогади, світлі мрії і тверду впевненість в правильності свого маршруту. Щасливої ​​дороги!

Гарного тобі самопочуття за кермом.

Виходячи з дому, не забудь обов’язково захопити з собою трішечки тепла, любові і радості. Нехай вони збережуть тебе в дорозі, допоможуть благополучно дістатися до наміченої мети і зроблять твою дорогу більш щасливою, ненудної і приємною. Нехай твоє серце, завжди гріють думки про те, що тебе завжди чекають назад. Щасливої ​​дороги!