Побажання в дорогу своїми словами

У нас ви знайдете добірку зворушливих побажань в дорогу у прозі, до сліз. Слова від душі завжди виділяються із загальної маси, у нас є що обрати.

Щасливої ​​дороги, нехай дорога буде доброю і благополучній, нехай на шляху не буде жодної перешкоди і жодної перешкоди. Бажаю захоплюючій, відмінною, спокійною, надихаючої поїздки з приємними моментами для серця і митями захвату для душі.

Бажаю щасливої ​​дороги, легкої дороги, доброго настрою, прекрасного самопочуття і попутного вітру благополуччя. Нехай ця поїздка доставить тільки радість і комфорт, нехай під час подорожі серце забуде про тривоги і перенесеться в світ мрій.

Нехай поїздка пройде без втрат, тривог і печалі.

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

Бажаю щасливої ​​дороги, а також доброї дороги, прекрасного самопочуття, гарного настрою, прекрасної погоди, веселих супутників, цікавих подій в дорозі. Нехай поїздка вдасться на славу, нехай твоя душа буде абсолютно всім задоволена!

Доїдеш – набери!

Ясної погоди і попутного вітру!

Легкого тобі шляхи і рівних доріг.

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі я. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Бажаю вам щасливої ​​дороги, нехай дорога буде рівною і приємною. Нехай в подорож вам зустрічаються тільки добрі люди. Нехай з вами трапляються лише приємні події. Нехай Господь збереже вас від бід.

Бажаю рівного шляху і добрих вражень від поїздки! Нехай тебе бережуть святі небеса і ангели нашепчуть на вушко удачу!

Бажаю рівною дороги з захоплюючим пригодницьким сюжетом під час подорожі!

Щоб тобі дісталося те, чого нам не вистачає!

Бажаю щасливої ​​дороги, доброї дороги, веселого настрою. Нехай ангел-охоронець супроводжує тебе і оберігає від будь-якого лиха, нехай поїздка виключить всі невдачі і перетвориться в захоплюючій подорож з кінцевою станцією «успіх».

Якнайшвидшого повернення!

Нехай Бог береже тебе від бід!

Нехай лінія горизонту завжди залишається рівною.

Нехай завжди тобі горить «зелений»!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Побажання в дорогу своїми словами

Побажання в дорогу своїми словами