Красиві побажання в дорогу простими словами

У нас ви знайдете добірку оригінальних побажань в дорогу своїми словами. Слова від душі завжди виділяються із загальної маси, у нас є що обрати.

Швидких тобі зборів, легкого багажу, рівною дороги і якнайшвидшого повернення назад!

Нехай хмари розійдуться на твоєму шляху, світить ясне сонечко і дме попутний вітер!

Бажаю щасливої ​​дороги і масу позитивних емоцій на додачу. Нехай ця поїздка стане захоплюючим, веселим, цікавим, дуже успішним і радісною подією в твоєму житті. А, щоб це так і було, побажаю тобі ще гарного настрою і чудового самопочуття.

Поспішаю побажати легкого і щасливої ​​дороги! Нехай ніякі обставини, негаразди і проблеми Ніяк не застануть зненацька! Нехай дорога здасться приємним, маленьким пригодою!

Нехай кілометри тобі підкоряться, дорога не таїть несподіванок, а серце не знає в шляху хвилювань!

Нехай дорога дасть тобі тільки краще, що в ній є.

Чи не ризикуй!

Нехай твій шлях буде щасливим і вдалим! Нехай дорога буде сповнена яскравих відкриттів і барвистих моментів! Знай, всі твої мрії обов’язково збудуться, головне – ніколи не зупиняйся і рухайся тільки вперед!

Нехай до коліс прилипають тільки щасливі лотерейні квитки і великі купюри!

Нехай всі шляхи здадуться перед твоїм завзяттям.

Нехай твій шлях успішно закінчиться до того, як тизахочеш спати.

Нехай твоя дорога буде покрита чудесами!

Нехай на шляху зустрічаються тільки м’які купини.

Нехай в дорозі все як треба йде!

Щоб шлях був усипаний трояндами, та ще й без шипів!

Нехай намічене виповниться в термін.

Безпечних тобі доріг!

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

Щасливої ​​дороги! Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою і чистою. І ви доберетеся до місця призначення дуже швидко і легко. Тихій дороги, веселій компанії.

Чоловіки не потрібні слова підтримки, адже вони сильні від природи. Але я хочу побажати тобі безтурботного і приємного польоту. Хочу щобти долетів без клопоту і без настирливих сусідів. Нехай час в небі ніщо не затьмарює: ні погана погода, ні настрій.

Побажання в дорогу українською мовою

Побажання в дорогу до сліз