Найкращі побажання в дорогу своїми словами, до сліз

У нас ви знайдете добірку красивих побажань в дорогу до сліз. Слова від душі завжди виділяються із загальної маси, у нас є що обрати.

Нехай «залізний кінь» не підведе!

Будь-яка дорога – це неповторне пригода, а наскільки прекрасним і запам’ятовуючим воно буде, залежить тільки від тебе. Бажаю тобі взяти з собою хороші спогади, світлі мрії і тверду впевненість в правильності свого маршруту. Щасливої ​​дороги!

Всім серцем я бажаю тобі щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде благополучною, нехай це подорож анітрохи не позбавить тебе сил, нехай тебе супроводжує удача і відмінний настрій, нехай супроводжує чудова погода і приємне спілкування з людьми.

Щасливої ​​дороги! Нехай дорога буде легкою, комфортною, приємною і захоплюючою. Як випливає відпочинь і вбере в себе весь колорит подорожі. Лови всі можливі враження, насолоджуйся видами і отримуй задоволення від дороги!

Бажаю щасливої ​​дороги! Нехай благополучної буде твоя дорога, нехай успішним буде цей маршрут, нехай душа твоя буде спокійна протягом всієї поїздки, а серце нехай радіє і насолоджується кожним чудовим миттю цієї подорожі.

Бажаю щасливої ​​дороги і доброї дороги. Нехай поїздка буде веселою, вдалою, комфортною і успішною. Бажаю без напруги і втоми, з бравими силами і абсолютною впевненістю добратидо місця призначення в призначений час і в призначений день.

Нехай все у тебе буде рівно і гладко!

Нехай ніщо тобі не загрожує!

Бажаю швидко і без проблем дістатися тобі до кінцевої зупинки майбутнього маршруту і нехай повернення буде швидким!

Дістатися тобі – без пригод.

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Оговтується в шлях з легким серцем, а я, думаючи про нас, буду з нетерпінням чекати твого повернення!

Бадьорості в дорозі!

Бажаю рівною дороги з захоплюючим пригодницьким сюжетом під час подорожі!

Нехай в кінці шляху тебе чекає нагорода.

Щоб повернувся ти ще більш щасливим, ніж зараз.

Безпечних тобі доріг!

До скорої зустрічі!

Нехай дорога принесе лише задоволення.

Теплої тобі траси!

Побажання в дорогу до сліз

Побажати гарної дороги українською мовою

Бажаю щасливої ​​дороги. Нехай дорога буде легкою і цікавою, такою, що запам’ятовується і безтурботної. Гарного настрою, відмінних попутників, веселих історій і чарівних бесід. Насолоджуйся подорожжю і вбирай позитивні емоції!