Щирі побажання в дорогу

У нас ви знайдете добірку найкращих побажань в дорогу своїми словами, у прозі. Слова від душі завжди виділяються із загальної маси, у нас є що обрати.

Пряма у тебе буде дорога, або крива – не має значення … головне, нехай приведе тебе додому!

Бажаємо Вам щасливої ​​дороги, легкої дороги, відмінних попутників і яскравих вражень.

Безаварійного тобі шляхи.

Від щирого серця бажаю щасливої ​​дороги і благополучній дороги. Нехай ніщо не завадить насолоджуватися цією поїздкою, нехай ніхто не зможе перешкодити твоїм веселим пригодам і щасливим сподіванням. Нехай ангел тебе зберігає, нехай це подорож подарує тільки позитивні емоції і масу задоволень.

Безпечних тобі доріг!

Нехай дорога підносить тільки приємні сюрпризи.

Нехай твоя дорога буде покрита чудесами!

Порядку на дорогах.

Щоб далека дорога тебе не втомила і було про що приємно згадати по закінченню шляху!

Сухий тобі погоди!

Доїдеш – набери!

В добру путь і щасливого тобі дороги! Нехай він буде самим яскравим і незабутнім часом, наповненим новими епізодами і приємними емоціями. Нехай твій шлях буде легким, без будь-яких перешкод і непередбачених неприємностей. Бажаю тобі удачі під рукою і вірного зберігача на небі.

Нехай всі цілі будуть досягнуті.

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

Нехай удача веде тебе.

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

Нехай шлях твій буде стрімкий, як стріла і час в дорозі пройде легко і безтурботно!

Гумових тобі стовпів і сліпих «даішників»!

Щасливої ​​дороги, нехай дорога буде доброю і благополучній, нехай на шляху не буде жодної перешкоди і жодної перешкоди. Бажаю захоплюючій, відмінною, спокійною, надихаючої поїздки з приємними моментами для серця і митями захвату для душі.

Довіз себе не тільки живим, але й – здоровим!

Побажання в дорогу до сліз

Побажання в дорогу українською мовою

Мила, гарного тобі польоту. Менше струсів і повітряних ям вашому літаку. В небесах тебе охороняє твій ангел, а на землі я. Тому ти в надійних руках! До зустрічі!

Хочу побажати тобі щасливої ​​дороги. Нехай поїздка буде вдалою, нехай день цей буде легким, нехай очікування твої будуть виправдані, нехай цілі будуть досягнуті, нехай дорога не завдасть ні труднощів, ні проблем.