Красиві побажання в дорогу простими словами

Нехай здоровий глузд не змінює в дорозі.

Удачі, і – в добру путь!

Милий, ось-ось літак з тобою на борту підніметься вгору, до хмар. Я вже сумую без тебе і хочу, щоб ти скоріше повернувся назад. Ще мені хочеться тобі побажати, щоб літак летів спокійно і легко. Нехай твоє серце не торкнеться жодної крапельки тривоги! Щасливої ​​дороги!

Бажаю отримати нові цікаві враження.

Взаєморозуміння на дорогах.

Нехай моє смс тобі вказує правильний шлях і відганяє в дорозі все тривоги!

Чи не втомлюйся за кермом!

Побільше тобі приємних зустрічей, трохи менше – розставань!

Нехай кожна дорога стає успішним стартом.

Нехай біла смуга на твоєму шляху буде чітким і рівним, а зустрічний транспорт не порушує безпечний рух!

Доброго і щасливої ​​дороги. Бажаю, щоб все обійшлося без труднощів і інцидентів, щоб весь час тебе в дорозі супроводжував чудовий настрій і бадьоре самопочуття. Удачі, внутрішнього спокою і неодмінного благополуччя в дорозі.

Нехай ніщо тебе не затримає.

Рушай, захопивши з собою позитивний настрій і славну бадьорість. Нехай в дорозі тебе супроводжує добрий ангел, який зробить її легкою і приємною. Нехай всі обставини складаються благополучно, а в кінці подорожі очікують чудові враження!

Емоційного тобі комфорту.

Побажання в дорогу до сліз

Побажання в дорогу українською мовою

Бажаємо Вам легкої дороги, відсутність перешкод на шляху, чудових попутників і якнайшвидшого повернення туди, де Вас чекають і люблять.

Бережи себе!

Нехай на твоєму шляху не буде крутих віражів, а густий туман обійде твій маршрут стороною!

Дістатися тобі – без пригод.

Успішною поїздки і благополучного повернення!

Нехай ніщо не посміє збити тебе з правильного шляху.

Земля кругла і скільки б людина не йшов, він обов’язково повернеться. Не варто сумувати, проводжаючи, потрібно радіти, що скоро ми неодмінно зустрінемося. Я бажаю тобі доброго шляху, попутного вітру, безхмарного неба, рівною дороги і якнайшвидшого повернення. Я тебе чекаю.

Щасливої ​​дороги, нехай дорога буде доброю і благополучній, нехай на шляху не буде жодної перешкоди і жодної перешкоди. Бажаю захоплюючій, відмінною, спокійною, надихаючої поїздки з приємними моментами для серця і митями захвату для душі.